Tule Suvetegevuste messi fotograafiks 23.04.2023 kell 12-16

Registreeri end Suvetegevuste messi fotograafiks kuni 20.04.2023 saates e-kirja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Registreerimise kinnitab vastuseks saadetav kiri.

Tule Suvetegevuste messile 23.04 kell 12-16 Kaubamajakas ja tee fotosid nii, et need annavad hea ülevaate messil toimunust ja toovad välja põnevamad hetked ja osalejad.

Fotode resolutsioon ei tohiks olla madalam kui 1920×1080 pikslit.

Vaata peale messi fotod üle, vajadusel töötle ja tee oma valik. 

Saada valikalbum pilveteenuse abil (Google Drive, WeTransfer.com vmt) hiljemalt 30.04.2023 aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Auhinnad:

Kaks parimat autorit palkame Huvitegevuste mess 2023 fotograafideks. Huvitegevuste mess toimub 10.09 kell 12-16 Kaubamajakas

Põnevamatele fotodele ja albumitele on meie koostööpartnerite auhinnad

 

Küsimuste korral kirjuta: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Please publish modules in offcanvas position.

Salvesta
Kasutaja küpsiste seaded
Loodame, et saate meie veebilehte segamatult kasutada. Kui te keelate kõik küpsised, võib tekkida lehe kasutatavuses tõrkeid.
Luba kõik
Keela kõik
Loe lisa
Funktisionaalsed
Tööriistad kodulehe interaktiivuse tõstmiskes, kaasa arvatud sotsiaalmeediasse jagamise võimalused.
Joomla! Engagebox
Kinnita
Keeldu
Analüütika
Tööriist mis analüüsib veebilehe efektiivsust ja statistikat.
Google Analytics
Kinnita
Keeldu
Unknown
Unknown
Kinnita
Keeldu