Seenioride Vabaajamess 2021 kahjuks viiruse tõttu ei saa toimuda. Kohtume taas veebruaris 2022!

Loe möödunud messist:

Seenioride Vabaajamess pakatab elurõõmust

img ajaleht2020

Seenioride Vabaajamess tõi väärikas eas lustliku rahva kokku juba neljandat aastat.

Seekordne Seenioride Vabaajamess toimus pühapäeval, 9. veebruaril 2020 kell 12-16 Pärnu Kaubamajakas. Seenioride Vabaajamess on armastatud kokkusaamiskoht seenioride seas ning toob selleks päevaks kohale pea 10 000 inimest, muutes Kaubamajaka aatriumi ja koridorid suureks vabaajakohvikuks. Siia on koondatud väärikale eale sobivad tegevusvõimalused: kultuuri-, vabaaja- ja sporditegevuste tutvustajad ning terviseteenuste ja meelelahutuse pakkujad.

Taas kord rullus messilaval lahti kirev programm ja osalemas oli palju põnevaid kollektiive, tervisetarku ja hea nõu andjaid.

Seekord kutsusime külla armastatud Reet Linna, Pärnumaa valdade ning Pärnu ja Haapsalu kultuurikollektiivid ning Vikerraadiost tuttavad legendaarsed virgutusvõimlemise ässad Viive Ernesaksa ja Martin Kõrvi

ning kasulikku nõu andma doktor Adik Levini, kes räägib, kuidas 80aastaselt diabeediga hästi koos elada ning annab edasi isikliku kogemuse, kuidas ennast ise aidata, et diabeeti ja ka veresoonkonda ja vererõhku kontrolli all hoida.

Dr Adik Levin

Messi programmi aitab käimas hoida armastatud Reet Linna ning ka seekord kuulub messi kavva ühislaulmine.

Mess annab hea ülevaate eakatele mõeldud tegevustest ja teenustest. Messilt leiab nii liikumisvõimalusi, muusika-, kunsti- ja käsitööringe, nõuandeid aktiivsuse säilitamiseks ning tervise turgutamiseks. Tutvuda saab elukestva õppe, taastus- ja heaoluvõimalustega ning päeva- ja kogukonnakeskuste tegemistega. Nõu on andmas Dementsuse kompetentsikeskus, Inkotuba, pärimusmeditsiini ja ravimtaimede tundjad, kinnisvaraspetsialistid ja paljud teiste valdkondade esindajad.

Messi eesmärk on vähendada seenioride üksindusse ning nelja seina vahele jäämist ja soodustada aktiivsust ning tugevdada tervist.

Mess on külastajale tasuta.

Messi info:

Veebileht: https://www.turundustugi.ee/seenioride-vabaajamess-2020

FB: https://www.facebook.com/seenioridemess/

Tel 5660 5860

E-post: info(@)turundustugi.ee

 

Seenioride vabaajamess aitab leida väärikale eale sobivaid tegevusi ja uusi tuttavaid!

Pühapäeval, 9. veebruaril 2020 kell 12-16 Pärnu Kaubamajakas.

Mess koondab Pärnu käidavamasse paika eripalgelised väärikale eale sobivad tegevusvõimalused: kultuuri-, vabaaja- ja sporditegevuste pakkujad ning terviseteenuste ja meelelahutuse pakkujad.

Mess annab hea ülevaate seenioridele mõeldud tegevustest ja teenustest. Messilt leiab nii liikumisvõimalusi, muusika-, kunsti- ja käsitööringe, nõuandeid aktiivsuse säilitamiseks ning tervise turgutamiseks. Tutvuda saab taastus- ja heaoluvõimalustega, haridusvõimalustega ning päeva- ja kogukonnakeskuste tegemistega.

Messilaval rullub lahti värvikas kultuuriprogramm.

Kutsume messile osalema
60+ eale sobivate tegevuste ja teenuste pakkujaid

Kutsume messi külastama kõiki neid, kes on jõudnud väärikasse ikka ja väärtustavad tervislikku ning aktiivset eluviisi!

Lisainfo: Piret Hallik-Sass, 5660 5860, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Salvesta
Kasutaja küpsiste seaded
Loodame, et saate meie veebilehte segamatult kasutada. Kui te keelate kõik küpsised, võib tekkida lehe kasutatavuses tõrkeid.
Luba kõik
Keela kõik
Loe lisa
Funktisionaalsed
Tööriistad kodulehe interaktiivuse tõstmiskes, kaasa arvatud sotsiaalmeediasse jagamise võimalused.
Joomla! Engagebox
Kinnita
Keeldu
Analüütika
Tööriist mis analüüsib veebilehe efektiivsust ja statistikat.
Google Analytics
Kinnita
Keeldu
Unknown
Unknown
Kinnita
Keeldu