Ettevõttest

Turundustugi / OÜ HelpiR on turunduse, disaini, üritusturunduse ja reklaamiga tegelev ettevõte, mis on loodud 1999. aastal. Ajavahemikul 1999-2001 tegeles ettevõte peamiselt finantsalase nõustamisega.

2001. aasta märtsis alustasid ettevõttes tööd turundusspetsialist ja disainer. Sellest ajast on firma peamiseks tegevusvaldkonnaks turundusalane nõustamine, reklaam ja disain. Oleme alati olnud tihedalt seotud turismivaldkonnaga ning loomemajandusega. Aja jooksul on lisandunud ka meie teenuste hulka turismi- ja loomemajandusega seotud teenused: Legendide Maja Haapsalus, suurüritused: vabaajamessid, koolitused ja spordisündmused ning palju muud põnevat.

Tunneme ennast kliendile enam kasulikuna järgmistes valdkondades:

  • terviklikud turundusvaldkonna lahendused, reklaamikampaaniad, arendusprojektid.
  • suuremahulised trükised, materjalide ja info struktureerimine ja süstematiseerimine, tekstide ja infomaterjalide koostamine.
  • infoportaalide ja infomahukate veebikeskkondade disain, virtuaaltuurid jmt.
  • sündmuste korraldus algusest lõpuni koos turunduskampaaniaga

Sel aastal täitus ettevõttel 22. tegutsemisaasta. Ettevõtte ja tema töötajate tegevust on tunnustatud Pärnu, Pärnumaa ning Lääne-Eesti turismiauhindadega, EAS tunnustuskirjaga, mitmete tänukirjade, Haapsalu vapimärgi ja Prantsuse Kaubanduskoja Euroopa auhinnaga. Ettevõtte töötajad asuvad Pärnus ja Tallinnas.

Lähtume tööd tehes kliendi soovidest, töö terviklikust lahendusest ning jälgime tulemust lõppkasutaja silmadega. Meie tugevuseks on info analüüsimise ja tekstide koostamise oskus.

Oleme loonud stiiliraamatud Tervisele, Tervise Paradiisile, rahvusvahelisele projektile "Tööstuspärand turismis Eestis ja Lätis", Viikingile, Tööabile, veoportaalile ja mitmetele tootmisettevõtetele.

logode ja stiiliraamatute valmistamine

Oleme koostanud suuremahulisi trükiseid: aastaraamatud Pärnu Haiglale, Viisnurgale, Tootsi Turbale, raamatud Pärnumaa Turismile ja Läänemaa Turismile, kirjastanud Klaveriloomade lood jne.

Igal aastal oleme välja andnud raamatu. Viimati koostasime neljas keeles turismialase väljaande ”Tööstuspärand turismis Eestis ja Lätis”, enne seda Pärnu Haigla juubeliraamatu ja iga-aastased teatmikud, HNRK teatmiku ja juubeliväljaande ettevõttele Arras Construction Furniture.

 

2020. aastal alustasime 3D kujunduste ja virtuaalreaalsusprojektidega.

 

Täname toimiva toreda koostöö eest:
Villem Hallik (raamatukujundused, disain, veebilahendused)
Kerstin Hallik (disain ja joonistused)
Mari-Liis Hallik (disain)
Margus Pall (tootmisalane abi)
Peeter Rebane (muusika, fotod, üritused)
Katri Rebane (helilooming)
Toomas Ili (video, loodusfotod)
Heldur Sass (fotod)
Vivian Hallik (etikett ja õigekiri)
Gerli Tiido, Ivar Birk ja Merje Birk (sündmuste korraldus)

Hiljutised põnevamad tööd:

3d kujundused Birger OÜ-le:

3d mudelite disain

 

Pärnu huvitegevuste koondamine veebi https://turundustugi.ee/huvikas ja reklaamikampaania huvitegevuste leidmiseks. Videod huvitegevuse olulisuse tutvustamiseks näitleja Priit Loogi, teadlase Mart Noorma, jetisportlase Jasmiin Üprausi ja youtuber Karl Gustav Kurniga:

 

Õu disaini- ja veinikohviku logo, tekstid, veebileht

 

Kauni Kudumid brändi uuendamine, sihtgruppide määratlemine, turundusstrateegia, 2020/2021 turundusplaan, veebilehtede korrastamine ja optimeerimine, PR ja reklaamikampaania "Villa Vägi"

 

Raamatu "Tööstuspärand turismis Eestis ja Lätis" koostamine, kujundamine, illustreerimine ja väljaandmine neljas keeles (EST, LAT, RUS, ENG). Logo, kujundusmallide ning kaardi koostmine

 

 

 

Barbecook reklaamikampaania teles, raadios, veebis ja trükiväjaannetes

 

PRO Tehno ja ABC Tehno veeb ja broneerimissüsteem

Klaasi graveerimise töötuba Legendide Majas Haapsalus

Kiideva mõisa taastamine ja ekspositsiooni loomine

Huvitegevusmesside korraldamine

Viiking Spa juubelilogo ja multifilmi loomine

Kinnisvaraekspert Pärnu uute ruumide avamispeo korraldamine

Tammiste Personalibüroo juubelikonverentsi korraldamine

HNRK ajalehtede välja andmine

HNRK sisekujundusprojekt

ARRAS CF 15 juubeliraamat

 

 

Pärnu Haigla juubeliraamat

Laulupeo märgi tootmine

Legendide Maja kujundus ja veeb

Haapsalu ühisturunduskampaania "Haapsalus on hea"

Rae valla virtuaaltuur